^Do Góry
 • 1 Szkoła jazdy „AUTO”
  Witamy na Stronie Szkoły jazdy "Auto" Marcin Roczniak. szkolimy przyszłych kierowców w zakresie kat. AM, A1, A2, B, C, C+E, T, ADR oraz kierowców zawodowych na kwalifikacje wstępną, kwalifikacje wstępną przyspieszoną, kwalifikacje uzupełniającą, kwalifikacje uzupełniającą przyspieszoną oraz szkolenia okresowe
 • 2 Szkolenia C+E
  Prawo jazdy kategorii C+E uprawnia do prowadzenia pojazdu samochodowego łącznie z przyczepą bądź przyczepami Szkolimy na autach marki MAN z naczepą. Liczba godzin szkolenia teoretycznego wymaganego dla kategorii to 20 godzin, natomiast liczba godzin do szkolenia praktycznego to 25 godzin.
 • 3 Szkolenia ADR - NOWOŚĆ !!!
  Celem przepisów regulujących przewóz materiałów niebezpiecznych jest zminimalizowanie lub znaczące ograniczenie prawdopodobieństwa zaistnienia wypadków oraz rozmiaru możliwych szkód. Stworzenie przepisów pozwoliło usystematyzować przewóz materiałów niebezpiecznych i dało wyraźne wytyczne jak należy to wykonywać. Ogromną rolę podczas takiego przewozu odgrywa kierowca.
 • 4 Szkoła jazdy „AUTO”
  Witamy na Stronie Szkoły jazdy "Auto" Marcin Roczniak. szkolimy przyszłych kierowców w zakresie kat. AM, A1, A2, B, C, C+E, T, ADR oraz kierowców zawodowych na kwalifikacje wstępną, kwalifikacje wstępną przyspieszoną, kwalifikacje uzupełniającą, kwalifikacje uzupełniającą przyspieszoną oraz szkolenia okresowe
 • 5 Szkolenia C+E
  Prawo jazdy kategorii C+E uprawnia do prowadzenia pojazdu samochodowego łącznie z przyczepą bądź przyczepami Szkolimy na autach marki MAN z naczepą. Liczba godzin szkolenia teoretycznego wymaganego dla kategorii to 20 godzin, natomiast liczba godzin do szkolenia praktycznego to 25 godzin.
baner

Witamy na Stronie Szkoły Jazdy "Auto"

Samochód Dla Każdego !

Samochód już od dawna przestał być luksusem dla wybranych. Korzystanie z samochodu to ułatwienie poruszania się, wygoda oraz przyjemność. Żeby jazda była przyjemna trzeba pamiętać, że należy nauczyć się jeździć bezpiecznie. W naszej szkole stawiamy na jakość. Czego dowodem jest najwyższa średnia zdawalności w Chełmnie.

Co nas Wyróżnia ?

 • Kursy nauki jazdy prowadzimy profesjonalnie, w miłej atmosferze i zawsze dobrej cenie. Zależy nam, aby szkoła jazdy Auto Roczniak była pozytywnie postrzegana przez swoich kursantów, dlatego każdego klienta staramy się traktować indywidualnie. Cieszy nas fakt, że jako chełmiński ośrodek nauki jazdy tak często jesteśmy polecani przez byłych kursantów. Najlepszym tego dowodem jest stale rosnąca ilość osób chcących uczyć się w naszej szkole jazdy.
 • W szkole jazdy Auto Roczniak jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów, aby ułatwić im zdanie egzaminu państwowego.
 • Zapewniamy nowoczesną salę wykładową oraz wszelkie pomoce dydaktyczne. Jeśli wahacie się Państwo z podjęciem decyzji lub macie pytania, zapoznajcie się z OFERTĄ naszej szkoły jazdy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i podjęcia bezpiecznej i przyjemnej nauki w szkole jazdy Auto Roczniak.

Jak Zapisać się na kurs

Jak Zapisać się na kurs?

Przed przystąpieniem do szkolenia należy złożyć, we właściwym ze względu na miejsce
zamieszkania Starostwie lub w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta następujące dokumenty:

 

 • wniosek o wydanie prawa jazdy wraz z oświadczeniem,
 • orzeczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdem,
 • orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań psychologicznych do kierowania pojazdem (dotyczy kat. C1, C, D1, D, C1+E, C+E, D1+E, D+E),
 • wyraźną, aktualną i kolorową fotografię o wymiarach 3.5 x 4.5 cm przedstawiającą osobę bez nakrycia
  głowy i okularów z ciemnymi szkłami w taki sposób, aby ukazywała głowę w pozycji lewego półprofilu z widocznym lewym uchem, z zachowaniem równomiernego oświetlenia twarzy; osoba z wrodzonymi lub nabytymi wadami narządu wzroku może załączyć fotografię przedstawiającą osobę w okularach z ciemnymi szkłami, a osoba nosząca nakrycie głowy zgodnie z zasadami swojego wyznania – fotografię przedstawiającą osobę z nakryciem głowy, pod warunkiem że fotografia taka jest zamieszczona w dokumencie potwierdzającym tożsamość tej osoby,
 • kserokopię posiadanego prawa jazdy kat.B, lub zaświadczenie o zdanym egzaminie na kat.B.

 

Na podstawie ww. dokumentów właściwy organ wydający prawo jazdy lub pozwolenie, w terminie nieprzekraczającym dwóch dni roboczych, generuje w systemie teleinformatycznym profil kandydata na kierowcę PKK oraz numer identyfikujący, z którym należy zgłosić się do Ośrodka Szkolenia Kierowców

Kategoria A

Kurs podstawowy:
 • 30 godzin teorii i 20 godzin jazdy
 • osoby posiadające kat. A2 min. 2 lata
 • 0 godzin teorii i 10 godzin jazdy
Warunki uczestnictwa w kursie prawa jazdy kat.A: (minimalny wymagany wiek 24 lat)
 •  20 lat — jeśli osoba posiada kat. A2 od 2 lat
 • 21 lat — dla motocykli  trójkołowych o mocy pow. 15 kW, jeśli osoba posiada kat. A2.
 • uzyskanie orzeczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdem

Nasi Partnerzy

Licznik Odwiedzin

854160
Dzisiaj
Wczoraj
W Tym Tygodniu
W Zeszłym Tygodniu
W Tym Miesiącu
W Zeszłym Miesiącu
Wszystkie Dni
31
129
1107
851052
4305
5902
854160

Twoje IP: 3.90.108.129
Server Time: 2019-06-19 05:22:27

Licznik Odwiedzin

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2013. Szkoła jazdy "Auto" Marcin Roczniak Rights Reserved.


Facebook twitter youtube digg